Kontakt och Hitta oss

Sommarparadiset Sandviken

En pärla vid Storsjöns strand, en sommaridyll i det Norrländska inlandet, endast 4,5 km från centrala Östersund.
Men här drar vi oss inte för att dansa även på sena hösten eller vintern. Här på Sandviken kör ÖBRK sina mysiga medlemskvällar, kurser och träningar. 

Kontakter m m

Post skickas till

Östersunds Bugg o Rock’n’Roll Klubb
c/o Mats Mattiasson
Kanslihusgränd 8B
831 32 Östersund

Medlems- och fakturafrågor

Mats Mattiasson
mattiasson.mats@gmail.com

Inbetalningar

Bankgironr: 5376-7612
Organisationsnr 893201-0575

Swish

123 249 51 33

Mobilnr (telefonsvarare)

070 – 312 09 81

Styrelsen

styrelsen@obrk.se

Valberedningen

valberedningen@obrk.se

Medlem

medlem@obrk.se

Kurs

kurs@obrk.se

Tävling

tavling@obrk.se

Parasport

parasport@obrk.se

Material

material@obrk.se

Information

info@obrk.se

Sommardansskolan

sommardansskolan@outlook.com

Danspatrullen

beabacklund@hotmail.com

Dansuppvisning

patrikbengtsson68@hotmail.com