Kontakt och Hitta oss

Danskompaniet

Adress: Körfältsvägen 8, Östersund

Från och med augusti 2022 kommer ÖBRK’s verksamhet flyttas till Körfältet. 
Här finns 3 dansstudios på 75 kvm, 130 kvm samt 220 kvm.

PARKERING INTILL ENTRÉN
Ladda ned appen: MobilPark – Aimo Park
Efter att du registrerat din parkeringstid (ankomst) är första timmen gratis. därefter kostar det 5 kr/tim (alla dagar dygnet runt). 

BUSS
Vill du åka buss – tar du Buss nr 1 Odenskog och kliver av vid hlp Reveljen.

Kontakter m m

Post skickas till

Östersunds Bugg o Rock’n’Roll Klubb
c/o Mats Mattiasson
Kanslihusgränd 8B
831 32 Östersund

Medlems- och fakturafrågor

Mats Mattiasson
mattiasson.mats@gmail.com

Inbetalningar

Bankgironr: 5376-7612
Organisationsnr 893201-0575

Swish

123 249 51 33

Mobilnr (telefonsvarare)

070 – 312 09 81

Styrelsen

styrelsen@obrk.se

Valberedningen

valberedningen@obrk.se

Medlem

medlem@obrk.se

Kurs

kurs@obrk.se

Tävling

tavling@obrk.se

Parasport

parasport@obrk.se

Material

material@obrk.se

Information

info@obrk.se

Sommardansskolan

sommardansskolan@outlook.com

Danspatrullen

beabacklund@hotmail.com

Dansuppvisning

patrikbengtsson68@hotmail.com